WELLCOME TO C U 4 THE NEW TYPE OF INTERNET FORUM
TO HAVE MORE RIGHTS AND NO ADV. CONTACT ADMINISTRATOR AT sw1hez1@gmail.com

ΚΑΛΩΣ ΗΛΘΑΤΕ ΣΤΟ ΝΕΟ ΤΥΠΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤΙΚΟΥ FORUM
ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ
ΔΙΑΦΗΜΗΣΕΙΣ ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΤΟΝ
ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΣΤΟ sw1hez1@gmail.com
WELLCOME TO C U 4 THE NEW TYPE OF INTERNET FORUM
TO HAVE MORE RIGHTS AND NO ADV. CONTACT ADMINISTRATOR AT sw1hez1@gmail.com

ΚΑΛΩΣ ΗΛΘΑΤΕ ΣΤΟ ΝΕΟ ΤΥΠΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤΙΚΟΥ FORUM
ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ
ΔΙΑΦΗΜΗΣΕΙΣ ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΤΟΝ
ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΣΤΟ sw1hez1@gmail.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΟ FORUM ΜΕ ΑΣΤΕΙΑ - ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ - ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΧΩΡΙΟ - ΕΘΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ -ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΣΤΟ cu4orum@gmail.com
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Πλοήγηση
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση
Εικονοθήκη
Διορθωτική πράξη... Empty
Ψηφοφορία
Κορυφαίοι συγγραφείς
Admin
Διορθωτική πράξη... Icon_voting_barΔιορθωτική πράξη... Icon_voting_barΔιορθωτική πράξη... Icon_voting_bar 
Καπτεν Χουκ
Διορθωτική πράξη... Icon_voting_barΔιορθωτική πράξη... Icon_voting_barΔιορθωτική πράξη... Icon_voting_bar 
Domino99
Διορθωτική πράξη... Icon_voting_barΔιορθωτική πράξη... Icon_voting_barΔιορθωτική πράξη... Icon_voting_bar 
olympic
Διορθωτική πράξη... Icon_voting_barΔιορθωτική πράξη... Icon_voting_barΔιορθωτική πράξη... Icon_voting_bar 
RSFHELLAS
Διορθωτική πράξη... Icon_voting_barΔιορθωτική πράξη... Icon_voting_barΔιορθωτική πράξη... Icon_voting_bar 
GREEN
Διορθωτική πράξη... Icon_voting_barΔιορθωτική πράξη... Icon_voting_barΔιορθωτική πράξη... Icon_voting_bar 
andreas
Διορθωτική πράξη... Icon_voting_barΔιορθωτική πράξη... Icon_voting_barΔιορθωτική πράξη... Icon_voting_bar 
Nikos
Διορθωτική πράξη... Icon_voting_barΔιορθωτική πράξη... Icon_voting_barΔιορθωτική πράξη... Icon_voting_bar 
mikekick
Διορθωτική πράξη... Icon_voting_barΔιορθωτική πράξη... Icon_voting_barΔιορθωτική πράξη... Icon_voting_bar 
snoopy
Διορθωτική πράξη... Icon_voting_barΔιορθωτική πράξη... Icon_voting_barΔιορθωτική πράξη... Icon_voting_bar 

 

 Διορθωτική πράξη...

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 1170
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2010
Τόπος : OLYMPIC VILLAGE

Διορθωτική πράξη... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Διορθωτική πράξη...   Διορθωτική πράξη... Icon_minitimeΔευ Οκτ 25, 2010 1:56 pm


Ο γιαννάκης επιστρέφει από το σχολείο με το αριστερό μάτι μαυρισμένο.
-Τι έπαθες παιδί μου; Τον ρωτάει ανήσυχος ο μπαμπάς του....
-Να μπαμπά, σήμερα πήγαμε στην εκκλησία. Η δασκάλα μου στεκόταν ακριβώς μπροστά μου. Πρόσεξα πως η φούστα της είχε χωθεί στη σχισμή του πισινού της. Έπιασα τη φούστα και την τράβηξα, αλλά η δασκάλα μου έριξε φάπα!
-Αγόρι μου, δεν κάνουν τέτοια πράγματα στις γυναίκες. Μην το ξανακάνεις.

Την επόμενη παρασκευή, ο γιαννάκης επιστρέφει με το δεξί μάτι μελανιασμένο.

-Τι έγινε γιαννάκη; Του λέει ο μπαμπάς του επιτιμητικά. Νόμιζα πως σου εξήγησα τι δεν πρέπει να κάνεις.
-Μα μπαμπά, δεν έφταιγα εγώ! Σήμερα πήγαμε στην εκκλησία. Η δασκάλα μου στεκόταν ακριβώς μπροστά μου. Πρόσεξα πως η φούστα της είχε χωθεί στη σχισμή του πισινού της. Τότε ο κωστάκης που στεκόταν δίπλα μου, έπιασε την φούστα της και την τράβηξε. Εγώ, αφού ήξερα πως αυτό την ενοχλεί, την ξαναέχωσα μέσα!!!!!
Αναρτήθηκε από tro(ma)ktikos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://olympicvillage.webmmorpg.net
 
Διορθωτική πράξη...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΑΛΛΟ Η ΘΕΩΡΙΑ ΑΛΛΟ Η ΠΡΑΞΗ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΑΝΕΚΔΟΤΑ - ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ - ΦΩΤΟ.+ :: HUMOR-JOKES-
Μετάβαση σε: